Kariéra

Přidej se k nám

O NÁS

Jsme menší rostoucí firma, působící na českém trhu od r. 2014

Dodáváme lidem a firmám kvalitní dřevomateriál a další doplňkový sortiment pro jejich projekty.

Zakládáme si na osobním přístupu, férovém jednání a přátelském kolektivu.

Vždy se snažíme nabídnout víc, než zákazníků očekává.

KOHO HLEDÁME?

Lidi, pro které práce není cizí slovo.

Chtějí se učit novým věcem a nebojí se žádné výzvy.

Chtějí s námi budovat dobré jméno naší firmy a posouvat se dále.

AKTUÁLNÍ NABÍDKY

PRODEJCE NA PRODEJNU

NÁPLŇ PRÁCE

Starat se o chod prodejny a komunikovat s příchozími zákazníky
Doplňovat zboží na prodejně
Příjem a zpracovávat objednávky v prodejně a na e-shopu
Oslovování nových zákazníků a udržování vztahů se stávajícími zákazníky
Práce ve skladovém programu a práce s e-shopem
Úklid prodejny

CO OČEKÁVÁME

reprezentativní vzhled a vystupování
Zodpovědnost a spolehlivost
Chuť obchodovat a oslovovat nové zákazníky
Zkušenost s prací v oboru
Znalost práce na PC
Samostatnost
Chuť učit se novým věcem
Práce na ŽL, HPP
Min. SŠ vzdělání nebo vyučen v oboru

CO NABÍZÍME

Práce v příjemném prostředí
20 dnů dovolená + 3 dny sick day
Docházkový bonus
Školení v oboru
Společné budování dobrého jména firmy
Nástup možný ihned

Chceš se s námi posouvat dál a být součástí našeho týmu? Ozvi se nám na info@drevosmutny.cz