Reference

Co o nás říkají naši zákazníci

Palivové dřevo

Skvělá domluva, dřevo objednáno a do druhého dne pod střechou. Pan Smutný velice příjemný a šikovný. Dřevo krásně proschlé a v požadované kvalitě. Mohu jen doporučit.

René Jurčík, Kuřim

Modřínová prkna na fasádu a terasu

S nákupem modřínových prken na fasádu a terasu jsem velmi spokojený, skvělá komunikace s panem Smutným, rovněž kvalitní materiál, ochota poradit, a férové ceny. Doprava na jedničku, rozhodně doporučuju a kdybych to věděl, objednal bych zde KVH hranoly na celou stavbu. Osobně jsem navštívil i prodejnu, potřeboval jsem přikoupit pár modřínových prken, super je, že jsem si mohl přímo vybrat jaké chci – velmi ochotný personál. Za mě jednička s hvězdičkou, když bude potřeba půjdu sem nakoupit znova. Takto se to má dělat!

Ondřej Bulant, Boskovice

Spárovky pro výrobu hodin

Zakoupené dubové a bukové spárovky byly připravené pro odběr ve velmi krátkém čase, jejích kvalitou jsme byly mile překvapení a určitě jsme našli dodavatele pro výrobu naších produktů Anywood. Při vyzvednutí mi bylo nabídnuto kafe se snídani, komunikace na vysoké úrovni!

Daniel Komár, Anywood

Dodání palivového dřeva

Vážený pane Smutný, s dodávkou palivového dřeva od Vaší firmy jsem spokojený a mohu Vás s klidným svědomím doporučit svým známým a přátelům..

Ing. Jindřich Dušek, Brno

Materiál na obklad stavební boudy

Po dokončení stavby, jsme potřebovali zkrášlit stavební boudu a vytvořit z ní zahradní domek. V Dřevo Smutný nám poradili, doporučili a prodali materiál, který nám dokonce zkrátili na požadovanou délku, což bylo fajn i kvůli převozu.

Moc děkujeme a ať se daří.  Děláte to dobře, pane Smutný.
Radek Konečný, Veselí nad Moravou

Materiálu na stavbu studentského projektu VUT

Spokojenost s dodávkou a kvalitou materiálu 100%. Fakulta architektury v Brně ve spolupráci s obcí Lelekovice uspořádali v rámci semestrálního ateliéru typu Design and build “Lelekovice 3m3 lignum” pod vedením Barbory Ponešové, Kristýny Smržové a Marka Štěpána (ústavy navrhování a prostorové tvorby) a s podporou obce Lelekovice. V rámci workshopu vznikly v obci tři objekty – Muž, Žena a Koruna na kterých si studenti vyzkoušeli reálný proces stavění a vyzkoušeli dřevo jako stavební materiál.
Aleš Mikauš, starosta obce Lelekovice

Materiálu na terasu

Skvělá spolupráce, vše klaplo na jedničku. Určitě doporučuji.
Martin Fanta, Ohrobecké Údolí (Praha)

Dodání materiálu na terasu včetně příslušenství

Projekce: Navrhoval jsem terasu k rybníčku (cca 50m2) a bez zkušeností jsem hodně věcí nevěděl. Jaký materiál vybrat, kolik budu potřebovat prken, jak má vypadat samotna skladba pod terasou a spoustu dalších věcí. Na firmu Dřevo Smutný jsem narazil náhodně. Nejsem z okolí Brna tak jsem si vyhledal v okolí, kde jsem terasu dělal, firmy, které nabízejí terasová prkna a tuto jsem si vybral… Nevím, asi podle hezkého loga :-D. Když jsem přijel do prodejny, hned mě zaujal vzorkovník všech dřevin a nátěrů které mají v nabídce. S panem Smutným jsme prodiskutovali možnosti, jak terasu udělat. Ukázal mi různé vychytávky, jako třeba pryžové podložky nebo vymezovací kolíčky, ale hlavně vzorek terasy, jak by správně měla vypadat skladba.
Dodávka: Ještě toho dne jsem si terasu rozkreslil a díky informacím jsem dokázal přesně zpočítat materiál potřebný na výrobu terasy. Objednávku jsem udělal v pondělí večer. Ve středu odpoledne mi již byl materiál na terasu dovezen až na místo, kde měla být terasa sestavena.
Samotný materiál: Před materiálem bych první chtěl pochválit to, že nabízí kompletně všechno k výrobě terasy. Jsou to v mém případě od spodu: smrkové hoblované hranoly 120×80, modřínové hranoly 45×70, terasová prkna ze sibiřského modřínu, pryžové podložky, vymezovací válečky, kvalitní terasové vruty, ale i olej pro ochranu a prodloužení životnosti terasy (tím jsem natřel všechny trámy a prkna ze všech stran abych zabránil hnilobě dřeva co nejlépe). Tak to má být, něco dělám a v jedné objednávce mám vše, co potřebuji.
Dřevo samotné vypadá na první pohled hezky a dobře se s ním pracovalo. Žádné zkroucené potvory. Ze 120 prken jsem nemusel jediné nechat stranou kvůli kroucení. Na první pohled dřevo TOP. Pomalu rostlé, podle letopočtu kvalitní dřevo. Životnost ukáže čas, to posuzovat nemůžu.
Celkově velká spokojenost. Super domluva a komunikace. Když při nějaké další zakázce budu dělat terasu, nebudu ani váhat nad jiným dodavatelem. Jinak budu jen doporučovat.
Vojtěch Gerhard, Farma Ovčí Terasy

Terasová prkna a příslušenství

Přehledné webové stránky, výborné reference, vynikající sortiment to vše bylo rozhodující pro realizaci podlahy pergoly-sibiřský modřín včetně doplňujícího materiálu – hranoly, vruty, oleje. Oceňuji osobní přístup v řešení upřesňujících požadavků a velmi rychlé realizaci. Od objednání osobně dodáno do 3 dnů (v sobotu). Přeji mnoho dalších spokojených zákazníků.

Pavel Hora, Světnov (Žďár n.Sázavou)

Nákup hoblovaných prken

Perfektní komunikace s panem Smutným, ochota a naprostá vstřícnost. Na dnešní dobu rozumná cena. Nákup dřeva u p. Smutného mohu jenom doporučit.

Marek Gloser, Police nad Metují

Dodání terasového materiálu a příslušenství

Dobrá cena, kvalita modrinovych terasovych prken super, nevyřadil jsem ani jedno. Ještě v den potvrzení objednávky jsem materiál měl k dispozici (asi štěstí, ale i tak super). Cením si také ochoty pana Smutného poradit i po prodeji.

Petr Dvořák, Znojmo

Dodání OSB desek, KVH a BSH hranolů

Celková spokojenost od první reakce na poptávku, komunikace ohledně drobných úprav objednávky, rychlost dodání a ochota řidiče. S klidným svědomím mohu Dřevo Smutný doporučit a rád si příště v případě potřeby znovu něco objednám.

Jiří Komárek, Spešov

Nákup OSB desek

Dobrá komunikace a rychlá realizace. Díky panu Smutnému jsem OSB desky složil brzy na zahradě a stihl udělat podlahy před dešti.

Jiří Josef Kohoutek, Lelekovice

Obkladové palubky severský smrk a Sibiřský modřín, fasádní materiál, OSB desky, dveře a příslušenství

Objednávka palubek ze severského smrku a sibiřského modřínu proběhla naprosto bez problému. Pan Smutný téměř okamžitě po zaslání mého požadavku připravil nabídku soupisu materiálu, kterou následně několikrát upravil podle mých potřeb. Dodání dřeva následně proběhla přesně podle domluvy a v krátkém čase. Nejvíce hodnotím ale kvalitu dodaného zboží a celkový přístup pana Smutného. Dřevo je opravdu krásné, bez vad a suků, navzdory nízké ceně. Děkuji za nákup, rád se na Vás příště zase obrátím.

Jaroslav Horák , Náměšť nad Oslavou

Nákup terasového materiálu Sibiřský modřín + příslušenství

Velice pěkné, přehledné webové stránky. Široký sortiment potřebného pomocného materiálu v nabídce. Vlastní dodávka rychlá. Plná spokojenost s firmou Dřevo Smutný.

Jiří Doležal , Brno

Nákup KVH hranolů a hoblovaných prken na pergolu

Jsem spokojen s komunikací, rychlostí dodání a kvalitou dodaného materiálu.

Vítězslav Hanák , Brno

Terasový materiál Sibiřský modřín + příslušenství

Firmu Dřevo Smutný mohu jako zákazník velmi doporučit. Pan Smutný nám velmi ochotně pomohl při plánování potřebného materiálu, ihned jsme se domluvili na objednávce i na termínu dodání. Vše proběhlo naprosto prefektně a proto mohu spolupráci s ním opravdu doporučit.

Martina Pokorná , Pístovice

Nákup OSB desek a KVH hranolů

S přístupem i s kvalitou zakoupeného zboží jsem byl velmi spokojen. Přeji panu Smutnému ať se mu v podnikání daří, je to šikovný člověk.

Jan Rychnovský , Střelice

Obkladové palubky, KVH hranoly, dveře a okna

Reakce na poptávku od pana Smutného byla do druhého dne, vše jasně a srozumitelně nabídnuto. Poté jsem specifikaci ještě upravil, nabídka přišla opět bez problémů téměř obratem. Dodací termín byl přesně dle dohody, závoz materiálu až na místu určení proběhl přesně tak, jak bylo domluveno. Kvalita palubek perfektní, dřevěné hranoly bezchybně opracované, rovné a čisté. Preferuji spolupráci s českými soukromými firmami a pokud mají vstřícné a korektní jednání jako firma pana Smutného, není co řešit.

Ing. Martin Kalčík , Študlov 

Obkladové palubky a hoblovaná prkna

Od firmy Dřevo Smutný jsem nakoupil smrkové palubky a hoblovaná prkna na obklad interiéru chaty.
Komunikace s panem Smutným byla perfektní, dovoz proběhl přesně podle plánu. Ráno v den dovozu mne ještě p. Smutný kontaktoval, zda vše platí podle dohody.
Obklad jsem zatím nerealizoval, ale prohlídkou jsem zjistil, že palubky odpovídají uváděné kvalitě AB (minimum suků). Palubky jsou balené po 6 ks. v igelitu, takže nehrozí jejich znečištění při manipulaci.
S nákupem jsem velmi spokojen, určitě se na tuto firmu obrátím i při dalším nákupu.

Michal Vejvoda, Veverská Bítýška

Podladové palubky a příslušenství

Dodávka podlahových palubek severský smrk 28 mm,s kvalitou jsme opravdu spokojeni,  perfektní  byla rychlá domluva o nabídce a následném dovozu na místo. Nyní znovu objednávám materiál na podlahu ve zbývajících místnostech, firmu pana Smutného mohu doporučit.

Miroslav Martínek, Újezd u Rosic

Terasový materiál – Bangkirai

Rychlá dodávka kvalitního materiálu a osobní jednání.

Ing. Ondřej Malinovský, Přibice

Truhlářské řezivo

Děkuji za dodané smrkové a dubové řezivo, se službami i materiálem jsme spokojeni.

Dita Kampfová, Lípa

OSB desky

S Vašimi službami jsem byla velice spokojená. Příjemná a rychlá komunikace, zaslání cenové nabídky obratem. Rychlé dodání zboží na předem domluvený čas, pomoc s vyložením a složením zboží. Do budoucna se na Vás opět ráda a s důvěrou obrátím.

Veronika Havelková, Viničné Šumice

Obkladové palubky

Velká spokojenost s materiálem i dodáním a s perfektním přístupem prodávajícího.

Vlastimil Malý, Rašovice

Terasová prkna, KVH hranoly, hoblovaná prkna a palivové dřevo

Vybral jsem si firmu pana Smutného, protože měl v nabídce vše, co jsem potřeboval, navíc za dobré ceny. Musím ocenit vstřícný přístup pana Smutného, rychlé dodání zboží i pomoc se složením. Kvalita materiálu byla také velmi dobrá, takže mohu jen doporučit.

Miroslav Černý, Hluboké u Kunštátu

Obkladové palubky – Severský smrk

S kvalitou palubek jsem nadmíru spokojen. S 80m2 jen dvě palubky trošku horší, od jiných prodejců to bylo i několik balení. Výborná komunikace, rychlost dodání a pomoc se skládáním. Příště jasná volba.

Pavel Jachan, Velké Opatovice

Modřínové plotovky

Chtěl bych touto cestou moc poděkovat za dodané plotovky a hranoly z modřínu. Dřevo je nádherně připravené a dodací lhůta byla velmi krátká… Jsem moc spokojený! Určitě budu vaši nabídku využívat i do budoucna a mohu ji jen doporučit!!!

Michael Popelka, Březina u Křtin

Terasová prkna sibiřský modřín

Objednával jsem terasová prkna – sibiřský modřín a byl jsem velmi spokojen. Ceny jsou velmi příznivé, odezva na poptávku byla velmi rychlá, nabídku jsem obdržel takřka obratem, poté komunikace bez problémů, datum a čas dodání byly dodrženy na minutu přesně. Nakonec mi pan Smutný vyšel vstříc i v tom, že mi vzal zpět vruty, které jsem nemohl použít, protože jsem si špatně spočítal délku. Celkově firmu mohu doporučit.

Martin Bělík, Rajhrad

Terasová prkna a doplňky

Objednal jsem si od p. Smutného terasová prna – sibiřský modřín + podkladní hranoly a ostatní materiál pro montáž. Vše proběhlo v pořádku. Materiál perfektní. Solidní jednání a dovoz po dohodě až na místo určení. Jsem velice spokojen.

Benc Jaroslav, Havlíčkův Brod

Podlahové palubky severská borovice a profilové lišty

Byl jsem velmi spokojen s přístupem Vaší firmy , s dodávkou i pomocí při skládání palubek. Vaši firmu doporučuji dalším zájemcům. Službu určitě dále využiji.

Bedřich Malenovský, Karasín

Nákup obkladových palubek

Se službami firmy pana Smutného jsem maximálně spokojen. Oceňuji příznivé ceny, rychlé jednání a dovoz objednaného materiálu k úpravě chatky do těžce přístupného místa, kam jiní prodejci dovoz odmítli zajistit, pomohl i při vykládce materiálu. Děkuji mu za jeho vstřícnost, ochotu a v případě dalšího nákupu využiji opět jeho služeb.

Firmu pana Smutného mohu ostatním zákazníkům doporučit.

Jan Klikar, Brno

Fásádní profil – Thermo borovice

Stejně jako předešlé nákupy proběhl i tento nákup thermo borovice do plotu zcela bez problému. Rychlá domluva, dovoz až domů, pomoc se složením materiálu. Dřevo je kvalitní, bez kazů a perfektně se s ním pracuje. V každém případě doporučuji.

MVDr. Daniel Honzák, Velatice

Terasový materiál – Bangkirai.

Takto by měli fungovat všechny firmy. Od poptávky, přes rychlou odpověď, objednávku a  promptní dodání až na místo uplynuly tři dny… Objednal jsem Bangkirai, což je zboží, které není běžně skladem. Chválím a pakliže budu ještě něco potřebovat z tohoto sortimentu jinam už nepůjdu.

Květa Juřinová, Žebětín

KVH hranoly a obkladové palubky.

Naprostá spokojenost. Rychlost dodání, dovoz až domů, výborná cena, kvalitní materiály, lidský přístup a ochota. I složit mi to pan Smutný pomohl… Příští dřevo objednám zase u Vás. Maximální spokojenost. Děkuji.

Luboš Rohrer, Uherčice

Nákup dřevěných profilových lišt.

Pane Smutný, chci Vám poděkovat jak za rychlost, perfektní kvalitu a výbornou cenu, tak především za maximální vstřícnost, se kterou jste mi až domů dodal lišty k dokončení podlahy a obkladu podkroví na chatě. Mám v plánu ještě pergolu a jinde než u Vás určitě nakupovat nebudu.

Petr Šťastný, Brno

Materiál na zahradní domek (KVH, OSB, PALUBKY)

Byl jsem mile překvapený vstřícností a přístupem pana Smutného. Potřeboval jsem jen pár trámků na zahradní domek a byl jsem otrávený z přístupu ostatních prodejců (neochota vyjít vstříc s rozměrem či množstvím, problémy s „tak malou dopravou“ (naložte ale 5m hranol do octávie), zavolejte si příští týden pane…). Jsem přesvědčený, že když budu dřevo nakupovat příště, obrátím se na něj.

Michal Holzer, Pouzdřany

Dodání KVH hranolů

S termínem, dodávkou i kvalitou KVH hranolů jsem byl spokojen a doporučuji i dalším zákazníkům.

Marek Lovicar, Moravské Budějovice

Nákup smrkové spárovky

Velice Vám děkuji za Vaše služby při včerejším nákupu. S Top kvalitou materiálu a cenou, za kterou ho prodáváte jsem se ještě nikde nesetkal! Příští nákup určitě uskutečním u Vás.

Igor Loskot

Nákup KVH hranolů

Vážený pane Smutný, Vaši službu pokládám za naprosto vynikající ve všech směrech. Velice oceňuji rychlost vyřízení, kvalitu dodaného zboží, cenu služby i Váš nevšední přístup. Mohu jen obdivovat Váš přístup k zákazníkovi. Žádné připomínky nelze nalézt.

Ivan Kvis, Brno

Dodání fasádních profilů z Thermo borovice

Děkuji za vstřícné a rychlé jednání. S materiálem, odbornou radou i přesném dodržení termínu dovozu jsem velmi spokojená. Mohu Vás všem doporučit.

Hana Kořínková, Brno

Nákup BSH hranolů

Od pana Smutného jsem nakoupil BSH hranoly a prkna na stavbu pergoly. I když bylo potřeba materiál přivést mimo přepravní hodiny a připravit ho pro jeřábovou manipulaci, pan Smutný to vše zařídil a vše perfektně klaplo. Pokud hledáte osobní přístup a maximální flexibilitu, neznám lepší volbu.

Michal Štěrba, Brno

Dodání hoblovaných prken a palubek

Kupoval jsem u p. Smutného palubky, hoblovaná prkna. Hoblovaná prkna v rozměru 26 x 190 x 5100 mm a současně palubky 4000 mm jsem nikde jinde nesehnal. Naprostá spokojenost – rychlá reakce na dotazy, ochota, přijatelné ceny, dovoz v sobotu prostě profesionalita.

Děkuji a doporučuji.

Milan Murina, Boudy na Tišnovsku

Truhlářské řezivo a hoblovaná prkna

Jedním slovem – spokojenost

Roman Bartl, Telnice

Terasová prkna a doplňky

Objednal jsem si terasová prkna Sibiřský modřín + podkladový hranol. Komunikace byla perfektní a ještě mě bylo zodpovězeno pár otázek ohledně montáže. Nechal jsem si to přivézt přímo k domu na určitou hodinu .

Byl jsem mile překvapen a určitě doporučuji.

Miroslav Unčovský, Dolní Loučky

Nákup dřevěných profilových lišt

Panu Smutnému skládám poklonu, i když neměl požadované zboží,obratam jej k mé plné spokojenosti opatřil.
Vřelé díky.

Antonín Slabotínský

Dodání materiálu na realizaci pergoly.

S dodávkou a kvalitou materiálu na výrobu pergoly; palubek, KVH, BSH a OSB jsem byl velmi spokojen. Doba dodání BSH hranolů byla kratší než 21 dní, navíc vše za férové ceny. Velmi oceňuji dopravu až k domu a ochotu pana Smutného při vykládce. Při dalším nákupu dřevěného materiálu se rád znovu obrátím na firmu Smutný.

Vojtěch Plucar, Bílovice nad Svitavou

Materiál na realizaci sauny. KVH hranoly a saunové palubky.

S nákupem jsem byl velice spokojen. Objednané palubky a smrkové hranoly mi pan Smutný ochotně dovezl až domů. U p.Smutného jsem nakupoval poprvé, ale pokud budu v budoucnu okolo dřeva (palubek, hranolů apod.) cokoliv potřebovat, určitě se na tento obchod znovu obrátím!!!  Díky moc.

Ivo Šír, Tvarožná

Dodání KVH hranolů 120×240.

Vše proběhlo k mé naprosté spokojenosti a ve velmi krátkém termínu od objednání až po doručení materiálu.

Jaromír Surák, Krásensko

Nákup KVH hranolů.

Jsem velmi spokojen s kvalitou materiálu, ochotou i dovozem materiálu.

Jiří kusala, Boškůvky

Kompletní dodávka terasových prken s Bangkirai, dělení na míru + nátěr.

Vážený pane Smutný, terasy budou tento týden položené, a to díky Vám, kdy jste poskytl bezvadnou spolupráci, včasnou dodávku v pátek odpoledne a děkujeme za Váš přístup i příznivé ceny. Velmi také oceňujeme, jak byla terasová prkna, hranoly a spojovací materiál připraveny, prkna a hranoly přesně nařezány a natřeny. Pokládka jde pak daleko rychleji

Manželé Podskalští, Brno

Dodání terasových prken, podkladových hranolů a spojovacího materiálu

Vážený pane Smutný, chci Vám touto cestou velmi poděkovat za rychlost s jakou bylo dřevo od doby objednání dovezeno, akceptaci mých dodatečných požadavků a především Vaše odborné rady poskytnuté nad rámec běžného prodeje. Ještě jednou děkuji.

Petr Beneš, Bílovice nad Svitavou

Nákup terasových prken ze Sibiřského modřínu s dopravou.

Děkuji za dodávku řeziva. Oceňuji dobrou cenu a vstřícné jednání. Zajištění sobotního dovozu i přes spojené komplikace považuji za hodně velký nadstandard.

Tomáš Franc, Blansko

Dodání materiálu na stavbu mola.

S nákupem terasových prken a hranolů na stavbu mola jsem byl maximálně spokojený. Komunikace, cenová nabídka a doprava proběhla na výbornou. Pokud budu ještě potřebovat nakoupit nějaké dřevo, určitě se obrátím na pana Smutného.

Milan Bartoš, Sokolnice

Nákup materiálu na stavbu srubu, pergol, přístřešků, teras, obklady a stavebně dokončovací práce se dřevem.

S panem Smutným spolupracuji již nějakou dobu a jsem velmi spokojen jak s jeho osobním přístupem a ochotou, tak se sortimentem který je velmi kvalitní. Nakupuji palubky, podlahy, KVH hranoly, hoblované a sušené řezivo, OSB desky. Vždy mi materiál přiveze na požadované místo. Rozhodně počítám s dalšími nákupy materiálu. Naprostá spokojenost.

Marek Kropáček, Šlapanice

Dodání dřevomateriálu na zahradní domek s dopravou až na místo. Palubky, KVH hranoly, profilové lišty, palubkové dveře…

S nákupem jsem byl maximálně spokojený. Široký sortiment skladem, dobré ceny, žádný problém s dopravou v nestandartní čas….
Celkově je vidět, že panu Smutnému na jménu jeho firmy záleží a heslo „náš zákazník, náš pán“ zde není pouhou frází….
Moc děkuji za vstřícnost a při dalším nákupu rozhodně nebudu hledat jiného dodavatele.

Petr Možný, Sivice

Dodání OSB desek, KVH hranolů a zajištění dopravy.

Objednávka byla vyřízena skvěle. Na rozdíl od ostatních firem bylo vše skladem. Blesková domluva s dopravou. Dobrá cena. Z komunikace je vidět, že vám na firmě dost záleží a že se pro dobré jméno snažíte udělat maximum. Celkově s objednávkou spokojenost na 110%.

Jakub Stejskal, Brno

Nákup KVH hranolů na výrobu prodejních stánků s nařezáním na potřebné délky.

Za Turbomošt na brněnských trzích bych chtěla velmi poděkovat panu Smutnému za jeho práci i přístup. Co se týče materiálu, hodnotím velmi kladně především kvalitu dodaného materiálu, v neposlední řadě pak ale také šíři a skladbu sortimentu. Komunikace probíhala velmi vstřícně a bezproblémově, a také jsme byli maximálně spokojeni s doplňkovými službami, konkrétně přířezem dřeva- kvalitně odvedená práce a za velmi slušnou cenu. Z Brna je zde velmi dobrá dostupnost.
Se službami pana Smutného jsme byli velmi spokojeni a mohu jen doporučit.

Zuzana Pajslová (Turbomošt)

Nákup obkladových palubek s dopravou

Firmu pana Smutného mohu všem doporučit. Byl jsem velmi spokojen s jednáním, profesionálním přístupem i s dodávkou zboží.

Ivan Marek, Slavkov u Brna

Nákup hoblovaných prken

Chtěl bych touto cestou poděkovat p. Smutnému za jeho vstřícný a profesionální přístup. Při nákupu na jeho skladě jsem potřeboval poradit s vhodným řezivem pro použití do interiéru. Společně jsme nalezli vhodné řešení mého problému. Pan Smutný mě vše nachystal, upravil na míru a pomohl naložit. Takto si představuji komplexní servis pro zákazníka vč. zajímavých cen.

Luboš Novotný, Pozořice

Stálý zákazník zabývající se výrobou vestavěných pater na míru. Nákup KVH hranolů, hoblovaných prken a dalšího materiálu.

I já bych se chtěl připojit ke kladné odezvě na profesionální přístup k prodeji dřevěného sortimentu v Sivicích. Celý prodej se po přechodu na nového majitele, pana Smutného, znatelně zlepšil! Skladem je většina standardně používaných materiálů v potřebných rozměrech a jakékoliv přání mimo nabídku dokáží řešit v přijatelných lhůtách. Velkou předností je dobrá komunikace a okamžitý přehled o sortimentu na skladě. Snadno dohledatelné ceníky na stránkách. Samozřejmostí je ochota při nakládce i poradenství. To vše cca deset minut za Brnem. Prostě radost tam zajet.

Ladislav Vaněk (napatra.cz), Brno

Dovoz KVH hranolů a OSB desek

Jsem velice spokojen, po všech stránkách od komunikace počínaje, přes odbornou radu až po vyřízení objednávky ke mne jako k zákazníkovi. Výborná spolupráce a taky poděkování. To je radost spolupracovat,  vynikající přístup. Nenakupoval jsem u Vás poprvé a pokaždé bez chyby.Děkuji.

Miroslav Halža, Nové Hvězdlice